Aktualności 

 
​ 

AKTUALNOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

W związku z planowaną organizacją roku szkolnego 2015/2016 ogłasza się Regulamin Rekrutacji do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Objeździe. Treść regulaminu poniżej.

Regulamin Rekrutacji (69.8 KB)

Realizacja projektów edukacyjnych w Gimnazjum w Objeździe w II semestrze roku szkolnego 2014/1015

Tematy projektów (31.2 KB)

 

UWAGA: W związku z przyjętą organizacja roku szkolnego 2014/2015 dla Zespołu Szkół Samorządowych w Objeździe nie prowadzi się naboru do Punktu Przedszkolnego. Dzieci wcześniej przyjęte realizować będą wychowanie przedszkolne w Oddziale przedszkolnym 3 i 4 latków, pozostając w tym samym pomieszczeniu i z dotychczasową wychowawczynią.

 

Realizacja projektu Lekkoatletyka dla każdego „Kids Athletics”

W bieżącym roku szkolnym dzieci z klas I-III  szkoły podstawowej biorą udział w specjalnym programie aktywności lekkoatletycznej w ramach projektu Lekkoatletyka dla każdego. W czasie trwania projektu dzieci nabywają nowe umiejętności w zakresie podstawowych ćwiczeń lekkoatletycznych. Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej zostały przeszkolone z podstaw zajęć i ćwiczeń LA.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Objeździe brały udział w dwóch ventach sportowych w szkole i na hali sportowej przy stadionie 650-lecia w Słupsku.

Koordynatorem projektu jest Tomasz Czubak wielokrotny Mistrz Polski w biegach na 400m,a opiekunka merytoryczna Barbara Madejczyk , mistrzyni Polski w rzucie oszczepem, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich.

Więcej o projekcie na stronie szkoły podstawowej oraz na www.lekkoatletykadlakazdego.pl

 

Realizacja projektu Mały Mistrz

W roku szkolnym 2014/2015 dzieci z dwóch klas pierwszych Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami uczestniczą w programie „Mały Mistrz”. Polega on na prowadzeniu jednej godziny w tygodniu z zakresu edukacji fizycznej i zdrowotnej w oparciu o specjalistyczny program zajęć sportowych. Dzieci biorą w próbach sprawnościowych, za co otrzymują wpisy do specjalnych legitymacji. Program ma na celu wdrożenie dzieci do szeroko pojętej aktywności ruchowej poprzez sport. W prowadzeniu zajęć pomaga czynnie nauczyciel wychowania fizycznego. W kolejnych latach przewidziana jest kontynuacja programu z możliwością realizacji nauki pływania w klasie II

Więcej o programie na stronie szkoły podstawowej oraz na www.malymistrz.pl

 

Szkolne zestawy podręczników obowiązujące w Zespole Szkół samorządowych w Objeździe w roku szkolnym 2014/2015

Szkolny zestaw podręczników w Szkole Podstawowej w Objeździe (48.6 KB)

Szkolny Zestaw podręczników z Gimnazjum w Objeździe (54.3 KB)

 

Bieżące aktualności i wydarzenia można śledzić na stronach internetowych:

Szkoła Podstawowa w Objeździe www.spobjazda.pl

Publiczne Gimnazjum w Objeździe www.gimobjazda.pl

 

 

Liczba odwiedzin : 368
Podmiot udostępniający informację : Gmina Ustka
Osoba wprowadzająca informację : Jacek Goreński
Osoba odpowiedzialna za informację : Jacek Goreński
Czas wytworzenia: 2008-04-23 10:35:00
Czas publikacji: 2008-04-23 10:35:00
Data przeniesienia do archiwum: Brak