Lista Sołectw 

 

 

Lista Sołectw

Na terenie Gminy Ustka zostało wybranych 19 Sołectw, w których organach funkcje na czas kadencji pełnią:

I. Sołtys

WYKAZ SOŁECTW I SOŁTYSÓW GMINY USTKA

 

 

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Adres zamieszkania

Telefon

1.

Charnowo

Justyna Petrus-Zarzycka

Charnowo 8A
76 - 270 Ustka

793 650 990

2.

Dębina

Ryszard Molenda

Dębina 9
76 – 270 Ustka

693 824 916

3.

Duninowo

Wiesław Antoszczak

Duninowo 18
76 – 270 Ustka

504 236 894

4.

Gąbino

Jadwiga Zdunek

Gąbino

ul. Kasztanowa 28/4
76 – 270 Ustka

725 224 962

5.

Grabno

Jadwiga Kardaś

Grabno
ul. Poziomkowa 16

76 - 270 Ustka

669 955 431

6.

Lędowo

Józef Jarmuż

Lędowo Osiedle
ul. Pionierska 5/3
76 - 270 Ustka

691 502 010

7.

Machowino

Anna Turowska

Machowino 48
76 – 270 Ustka

59 846 12 79

8.

Machowinko

Edward Moraczyński

Machowinko 21
76 – 270 Ustka

600 821 640

9.

Niestkowo

Ewa Kublik

Niestkowo 3
76 - 270 Ustka

664 653 100

10.

Możdżanowo

Leszek Roskowiński

Możdżanowo 42A/2
76 - 270 Ustka

727 286 240

11.

Objazda

Magdalena Petryk

Objazda ul. Polna 5
76-270 Ustka

695 827 301

12.

Pęplino

Marian Tymecki

Pęplino 40
76-200 Ustka

793 090 462

13.

Przewłoka

Wanda Pryca

Przewłoka. ul. Tuwima 23,
76 - 270 Ustka

604 497 260

14.

Rowy

Jadwiga Fudala

Rowy ul. Leśna 1
76 - 212 Rowy

503 503 902

15.

Starkowo

Zygmunt Fojut

Starkowo 2
76 - 270 Ustka

505 175 269

16.

Wodnica

Tadeusz Wierzbicki

Wodnica ul. Ku Słońcu 2

76 - 270 Ustka

609 028 369

17.

Wytowno

Stanisław Bednarczyk

Wytowno 16 B
76 - 270 Ustka

668 968 324

18.

Zaleskie

Andrzej Lewicz

Zaleskie 50B
76 - 270 Ustka

692 413 418

19.

Zimowiska

Wacław Iwańcz

Zimowiska 23/1
76-270 Ustka

785 623 611

 

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w Niestkowie w dniu 30.03.2016 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebanie Wiejskie Wyborcze Sołectwa Lędowo w dniu 5 maja 2015 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru sołtysa. (40.9 KB)

II. Rada Sołecka:

1. Charnowo:

1.    Agnieszka Bernacka
2.    Anna Spychała
3.    Paulina Sypek
4.    Krystyna Walentynowicz
5.    Grzegorz Brzeziński
6.    Sabina Skalska

 

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Charnowo w dniu 06.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Charnowo w dniu 06.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

2. Dębina:

  1. Ryszard Kaczmarski
  2. Bożena Krasnodębska
  3. Janina Kaczmarska
  4. Karolina Molenda
  5. Maria Rosiak

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Dębina w dniu 14.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Dębina w dniu 14.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

3. Duninowo:

  1. Mateusz Kuleta
  2. Mariusz Podlasiak
  3. Bożena Duda
  4. Konrad Tymecki
  5. Wojciech Laskowski
  6. Krzysztof Kaczmarek 

 

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w Sołectwie Duninowo w dniu 25 lutego 2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w Sołectwie Duninowo w dniu 25 lutego 2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej

4. Gąbino:

1. Marcin Paliwoda                                 
2. Mirosław Franiak
3. Tadeusz Nyrka                           
4. Grażyna Terefenko
5. Bogdan Gaweł                            
6. Wioleta Lemańska

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Gąbino w dniu 05.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Gąbino w dniu 05.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

 

5. Grabno:

1. Tomasz Medwid  
2. Sebastian Moraczyński
3. Krzysztof Michalski
4. Elżbieta Zwardoń

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Grabno w dniu 11.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Grabno w dniu 11.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

6. Lędowo:

  1. Piotr Napieralski
  2. Władysław Wróblewski
  3. Maciej Żelisko
  4. Zbigniew Świniarski

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Lędowo w dniu 26.02.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

 

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Lędowo w dniu 26.02.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

 

7. Machowino:

1.   Małgorzata Gadomska
2.   Danuta Oleszkiewicz
3.   Danuta Tomczyk
4.   Sylwia Moch-Piątek                                                              
5.   Teresa Kolasińska
6.   Krzysztof Kolasiński

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Machowino w dniu 08.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Machowino w dniu 08.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

8. Machowinko:

  1. Urszula Szymańska
  2. Julia Pater
  3. Teresa Moraczyńska
  4. Jolanta Prusik
  5. Paweł Plewka

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Machowinko w dniu 13.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Machowinko w dniu 13.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

 

9. Niestkowo:

1.    Irena Małek
2.    Helena Gawdzik
3.    Maciej Kozakiewicz
4.    Franciszek Czubek

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Niestkowo w dniu 06.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Niestkowo w dniu 06.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

10. Możdżanowo:

  1. Katarzyna Gasyna
  2. Marcin Bielecki
  3. Bartłomiej Kurgan
  4. Jolanta Pętlak
  5. Józefa Cybulska
  6. Kazimiera Krawczyk
                                       

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Możdżanowo w dniu 27.02.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Możdżanowo w dniu 27.02.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.



11. Objazda:

  1. Justyna Fryzowska
  2. Katarzyna Weltrowska
  3. Martyna Kargul
  4. Beata Poźniak
  5. Tomasz Cheda
  6. Andrzej Kazimierczak

 

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Objazda w dniu 18.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Objazda w dniu 18.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

12. Pęplino:

1.    Michał Lubański
2.    Alicja Muzyka-Piotrowska
3.    Anna Słapik
4.    Teresa Gołąb
5.    Bożena Gruszka

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Pęplino w dniu 01.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Pęplino w dniu 01.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

 

 

13. Przewłoka:



Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Przewłoka w dniu 15.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru sołtysa.

14. Rowy:

1.    Andrzej Dobrzycki
2.    Halina Bubieńczyk
3.    Helena Rogalka
4.    Władysława Motarska
5.    Krystyna Surmacz
6.    Andrzej ciesielski

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Rowy w dniu 16.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Rowy w dniu 16.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

15. Starkowo:

1.    Agnieszka Langer-Ocimek
2.    Marian Rękawek
3.    Zbigniew Sieradzki

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w Sołectwie Starkowo w dniu 29 września 2017 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w Sołectwie Starkowo w dniu 29 września 2017 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej

Uchwałą Zebrania Wiejskiego Sołectwa Starkowo  odbytego w dniu 16 listopada 2015 roku w celu przeprowadzenia wyborów uzupełniajacych skład Rady Sołeckiej, w zwiazku z rezygnacją  pisemną  trzech jej członków, skład  Rady Sołeckiej Sołectwa Starkowo pozostaje w obecnym trzy osobowym składzie.

16. Wodnica:

1.    Andrzej Frelich
2.    Paulina Łuszczyńska
3.    Małgorzata Sawicka
4.    Wiktoria Przybyszewska
5.    Karolina Odrobińska


Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Wodnica w dniu 04.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Wodnica w dniu 04.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

17.Wytowno:

1. Andrzej Laskowski
2. Emilia Wojtanowska
3. Adam Pagel
4. Krystyna Makutynowicz
5. Sebastian Borowicz

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Wytowno w dniu 07.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Wytowno w dniu 07.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

18. Zaleskie:

1.    Małgorzata Kąkol
2.    Daria Gontek
3.    Stanisław Głąb


Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Zaleskie w dniu 12.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Zaleskie w dniu 12.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

19. Zimowiska:

  1. Bożena Horodecka
  2. Marian Jarczyński
  3. Grzegorz Nieniec
  4. Mirosława Suchodolska
  5. Alina Brzostowicz
  6. Piotr Ożga

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Zimowiska w dniu 12.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Sołtysa.

Protokół Komisji Skrutacyjnej wybranej przez Zebranie Wiejskie w sołectwie Zimowiska w dniu 12.03.2019 r. celem przeprowadzenia głosowania tajnego w sprawie wyboru Rady Sołeckiej.

 

 

Liczba odwiedzin : 6381
Podmiot udostępniający informację : Gmina Ustka
Osoba wprowadzająca informację : Anna Głogowska
Osoba odpowiedzialna za informację : Anna Głogowska
Czas wytworzenia: 2018-04-27 08:54:01
Czas publikacji: 2019-03-19 10:46:45
Data przeniesienia do archiwum: Brak